PZU - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

PZU

PZU – Powszechny Zakład Ubezpieczeń, PZU to działająca w Polsce od 1921 roku firma, której tradycje sięgają roku 1803. Głównym akcjonariuszem PZU jest Skarb Państwa. Do Grupy PZU należą między innymi oprócz podmiotu dominującego: Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie SA, Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SA, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA, PZU Pomoc SA. Główną specjalnością PZU są w szczególności ubezpieczenia, a także inwestycje.
 
W ofercie PZU zaleźć można pełną gamę ubezpieczeń dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Są to między innymi ubezpieczenia samochodu – komunikacyjne, ubezpieczenia domu i majątku, ubezpieczenia na życie, polisy turystyczne, ubezpieczenia OC, NNW, grupowe, ubezpieczenia dla rolników.
 
Z aktualną ofertą PZU można zapoznać się na stronie internetowej pzu.pl, a także w placówkach rozlokowanych na terenie całej Polski. Do umówienia się na wizytę w dogodnym terminie zapraszają także agenci PZU. Dla klientów dostępne są liczne zniżki i promocje, za sprawą których ubezpieczyć można się jeszcze taniej.

http://www.pzu.pl/