Redcoon.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Redcoon.pl

Sklep internetowy Redcoon.pl należy do sieci jednego z liderów w internetowej sprzedaży artykułów elektronicznych. Firma została założona w 2003 roku w Niemczech i od tego czasu dynamicznie się rozwija, oferując dostęp do atrakcyjnych cenowo produktów uznanych marek. Aktualnie sklepy Redcoon działają w kilku krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

 

Oferta Redcoon.pl obejmuje między innymi sprzęt RTV, komputery, aparaty fotograficzne i kamery, sprzęt AGD wolnostojący i do zabudowy, telefony, tablety, sprzęt biurowy, konsole, także artykuły oświetleniowe, do domu i ogrodu oraz sprzęt sportowy.

 

Redcoon.pl to okazja za każdym razem, gdy planuje się zakupy. Na klientów czekają zniżki na tysiące produktów. Na start można dostać także kupon rabatowy, dzięki któremu pierwsze zamówienie będzie jeszcze niższe. Regularnie prowadzone są promocje i akcje wyprzedażowe. Za zakupy można płacić z użyciem bezpiecznych form płatności. Zamówienia realizowane są w krótkich terminach z dostawą wprost pod wskazany adres.

http://www.redcoon.pl/