RWE - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

RWE

Koncern RWE (Rheinisch-Westfälisches Elektrizitätswerk) oferuje usługi energetyczne, dostarczając energię na terenie całej Europy. W Polsce grupa RWE działa przede wszystkim w obszarze województwa mazowieckiego, dostarczając energię mieszkańcom Warszawy. Dla klientów indywidualnych oraz biznesowych RWE ma atrakcyjne promocje na usługi energetyczne, pozwalając korzystać z prądu w jeszcze niższych cenach.

 

Na stronie internetowej RWE można zapoznać się z aktualną ofertą grupy, wybierając swój obszar, w którym planuje się przyłączenie do sieci. Oferta podzielona jest na pakiety przeznaczone dla domu, dla małych i średnich firm, a także dla dużych firm. Włączają one dostawę energii w pakietach standardowych, w tym taryfach o stałej cenie przez całą dobę oraz dwóch stawkach za dzień oraz za noc. 

 

Klienci RWE mogą liczyć na fachową obsługę klienta, w tym całodobową obsługę telefoniczną, możliwość regulowania płatności na kilka różnych sposobów, liczne okazje nie tylko dla nowych klientów, ale również dla tych stałych. Sprzedaż prądu prowadzona jest w biurach RWE znajdujących się w największych miastach Polski.

http://www.rwe.pl/