Sarenza - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Sarenza

Sklep internetowy Sarenza to specjaliści w sprzedaży obuwia online – w sklepie dostępnych jest ponad 650 marek oraz ponad 50 tysięcy modeli butów. Firma Sarenza SA, która jest właścicielem sklepu internetowego Sarenza, została założona w 2005 roku we Francji. Teraz jej sklepy działają także w innych krajach Europy, także w Polsce pod adresem Sarenza.pl.

 

W ofercie Sarenza.pl znajduje się szeroki wybór obuwia damskiego, męskiego oraz dziecięcego na każdą okazję. Dostępne są również torebki oraz produkty marek luksusowych. Na uwagę zasługuje też dział „Specjalne Okazje”, dzięki któremu można upolować coś w swoim guście i wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 

Po zapisaniu się do newslettera Sarenza.pl można otrzymać kupon rabatowy na zakupy. Dodatkowo sklep cały czas zapewnia swoim klientom obniżki, dzięki którym za wymarzone obuwie i dodatki można zapłacić jeszcze mniej. Dostaw i zwrot są bezpłatne, istnieje możliwość płatności za pobraniem. Klienci mają aż 100 dni na zwrot lub wymianę swoich zakupów.

http://www.sarenza.pl