Sephora.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Sephora.pl

Perfumerie Sephora oferują pełną gamę oryginalnych i markowych kosmetyków oraz zapachów dla kobiet i dla mężczyzn. Firma została założona w 1969 roku we Francji. Obecnie Sephora to jedna z największych sieci perfumeryjnych w Europie, która rozwija się również w USA oraz w Azji. Obecnie sieć liczy sobie ponad 600 perfumerii na całym świecie. Obecnie posiada także własny sklep internetowy pod adresem sephora.pl.

 

Sephora posiada w asortymencie szeroki wybór produktów pielęgnacyjnych, do makijażu, perfum, produktów do kąpieli, akcesoriów, produktów do manicure własnej marki oraz najlepszych marek luksusowych. To zarówno sprawdzone i lubiane kosmetyki, jak i branżowe nowości.

 

W perfumeriach Sephora dostępne są liczne okazje – sezonowe obniżki cen, wyprzedaże, kupony rabatowe, program lojalnościowy z kartą Sephora, dzięki któremu można płacić jeszcze mniej za udane zakupy zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Do zakupów klientki i klienci Sephora otrzymują próbki. Zamówienia online realizowane są w krótkich terminach i z bezpiecznymi płatnościami.

http://www.sephora.pl/