Sky4fly.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Sky4fly.pl

Centrum lotnicze Sky4fly.pl to akredytowany agent IATA, za pośrednictwem którego można zakupić online tanie bilety lotnicze. Sky4fly.pl to firma z doświadczeniem, która prowadzi własny serwis online do rezerwacji biletów, a także posiada ośrodki znajdujące się w największych miastach Polski, w których na miejscu można zapoznać się z ofertą i zakupić bilety lotnicze. Sky4fly.pl to okazja, aby zapłacić za nie jeszcze mniej i podróżować bez przepłacania.
 
W ofercie znajdują się bilety standardowych przewoźników i tanich operatorów linii lotniczych. To loty w każdym kierunku – krajowe i międzynarodowe, dzięki którym można dostać się na wymarzone wakacje lub wyjechać w podróż służbową w niższych cenach. Aby wybrać lot, wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki internetowej.
 
Dla użytkowników portalu dostępne są również mapa i kalendarz tanich lotów, aktualności branżowe, obecne promocje i zniżki. Całą transakcję można zrealizować przez Internet, oszczędzając w ten sposób nie tylko swoje pieniądze, ale również czas.

http://www.sky4fly.com/