Sony PL - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Sony PL

Sony to uznana marka zajmująca się sprzedażą wysokiej klasy elektroniki, stale wykorzystująca nowe technologie i podążająca za światowymi trendami, aby oferować swoim klientom produkty innowacyjne, funkcjonalne i wyróżniające się ciekawym designem. Marka pochodzi z Japonii, gdzie została założona w 1946 roku. Na stronie internetowej Sony można zapoznać się z aktualną ofertą produktów oraz zrobić zakupy online. Zapraszają także salony Sony rozlokowane na terenie całej Polski oraz sklepy z elektroniką.

 

W ofercie Sony znajdują się między innymi telewizory i kina domowe, komputery, urządzenia mobilne – smartfony i tablety, także aparaty fotograficzne, kamery wideo, konsole, akcesoria i wiele innych produktów.

 

Sklep internetowy Sony prezentuje pełną gamę produktów marki. Zapewnia liczne okazje, między innymi bezpłatną wysyłkę na wszystkie produkty, długi termin zwrotu, bezpieczeństwo transakcji i szybkość dostawy na terenie całej Polski. Zniżki pomagają w zakupie sprzętu w jeszcze niższych cenach.

http://sony.pl