Strefakursow.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Strefakursow.pl

Strefa Kursów to wydawnictwo, które specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom kursów różnych typów. Kursy dostępne są pod adresem strefakursow.pl – pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zawsze w swoim tempie, obejmują szeroką gamę tematów, także niedostępnych w innych wydawnictwach i ośrodkach szkoleniowych, a także wyróżniają się przystępnymi cenami. Dodatkowo na kursy firma daje zniżki, co pozwala na naukę w jeszcze niższej niż standardowa cenie. 

 

Strefakursow.pl to w szczególności kursy wideo z dodatkowymi podręcznikami w zakresie szeroko pojętej informatyki. Na klientów czekają kursy tworzenia stron internetowych, edycji plików wideo, kursy graficzne, DTP, programowania, obsługi Office, czy też kursy CAD/3D. Na stronie można również wybrać kursy za darmo, które pokazują, jak przebiega nauka wraz ze Strefą Kursów. 

 

Za kursy Strefy Kursów można zapłacić mniej, polując na promocje. Nowi klienci mogą otrzymać rabat na pierwsze zakupy po zapisaniu się do newslettera.

http://strefakursow.pl/