Szkla.com - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Szkla.com

Sklep internetowy Szkla.com zapewnia dostęp do wysokiej jakości artykułów optycznych przez Internet – w jego ofercie można znaleźć w szczególności soczewki kontaktowe, a także akcesoria do nich i okulary. To jeden z najpopularniejszych sklepów w sieci posiadający w regularnej sprzedaży praktycznie wszystkie modele soczewek – wyłącznie oryginalne, o prawidłowej dacie ważności oraz przy tym w zachęcających cenach. Dodatkowo firma posiada własne punkty sprzedaży stacjonarnej w największych miastach kraju.

 

W ofercie Szkla.com znajdują się soczewki takich marek jak Acuvue, Soflens, Air Optix, Biofinity, Dailies, Horien i wielu innych, płyny do soczewek i krople do oczu, pojemniki na soczewki. Dostępne są także okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne popularnych marek jak Ray Ban, D&G, Vogue, Oakley. 

 

Szkla.com to liczne okazje, dzięki którym za zakupy można zapłacić jeszcze mniej. Na klientów czekają kupony rabatowe, program lojalnościowy, zniżki za polecenie sklepu znajomym. Istnieje możliwość darmowego odbioru zamówienia w salonach Szkla.com na terenie całej Polski.

http://www.szkla.com/