Tchibo.pl PL - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Tchibo.pl PL

Tchibo to firma znana w szczególności z produkcji wyśmienitych kaw, które dostępne są w sprzedaży od ponad 60 lat. Swoją działalność rozpoczęła w Niemczech, ale obecnie dostępna jest także w wielu krajach Europy w ponad 1000 lokalizacji, w tym w Polsce w centrach handlowych oraz w sklepie internetowym pod adresem tchibo.pl.

 

Oprócz kawy Tchibo oferuje swoim klientom również szeroki wybór takich produktów jak ekspresy do kawy, odzież damska i odzież męska, odzież dziecięca, torebki i dodatki, wyposażenie domu. Można zamawiać je online w sklepie internetowym, gdzie dodatkowo czekają przeceny oraz kody rabatowe, a także w salonach sprzedażowych, gdzie na miejscu czeka też wyśmienita kawa i słodkości.

 

Firma Tchibo kładzie nacisk na kompleksową i miłą obsługę klienta. Zapewnia dostęp do wysokiej jakości produktów, zniżki cykliczne i wyprzedaże, swoim klientom przesyła także kupony rabatowe. W sklepach internetowych można płacić z góry lub za pobraniem. Zamówienia realizowane są z dostawą wprost do domu klienta.

http://tchibo.pl