Tesco - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Tesco

Tesco to popularna sieć hipermarketów i supermarketów, która wywodzi się z Wielkiej Brytanii. Początki Tesco to 1919 rok. Pierwszy sklep marki został założony w Polsce w 1998 roku we Wrocławiu. Aktualnie działa ich ponad 450 na terenie całego kraju. Teraz zakupy robić można nie tylko w sklepach stacjonarnych Tesco, ale również w sklepie online Ezakupy Tesco, który obsługuje dowóz produktów także tego samego dnia i obejmuje większe miasta Polski.
 
W ofercie Tesco znajduje się w szczególności żywność, ale również w jej sklepach dostępne są: odzież, sprzęt elektroniczny, działają salony optyczne, bary szybkiej obsługi. To razem kilkanaście tysięcy różnych artykułów w zachęcających cenach.
 
Dla swoich klientów Tesco ma zawsze atrakcyjne okazje. Dzięki nim można płacić mniej za popularne produkty i oszczędzać również na karcie Clubcard w programie lojalnościowym Tesco. Prowadzone są regularne promocje i sezonowe wyprzedaże. Z obecnymi akcjami można zaznajomić się już teraz pod adresem tesco.pl oraz w gazetkach promocyjnych marketów.

http://www.tesco.pl/