Tołpa - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 5

Zwrot 30 zł na zakupy

1 stycznia 2020

Zrób zakupy i otrzymaj 30 zł zwrotu.... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Dostawa w 72h

1 stycznia 2020

Dostawa w 72h , sprawdź już dziś.... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Odbierz 5 darmowych próbek

1 stycznia 2020

Już dziś odbierz darmowe próbki.... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

dostawa99

1 stycznia 2020

Sprawdź >>... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Noc zakupów

31 marca 2018

Sprawdź!... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 0%

Screenshot sklepu

Tołpa

Sklepy Tołpa należą do polskiej firmy Tołpa Torf Corporation bazującej na osiągnięciach wrocławskiego badacza profesora Stanisława Tołpy, który skupił się w szczególności na badaniach torfu oraz jego prozdrowotnych właściwości. W sklepach Tołpa zakupić można obecnie wysokiej jakości kosmetyki wykorzystujące torf przeznaczone dla kobiet, dla mężczyzn i dla dzieci.

 

W ofercie sklepów stacjonarnych Tołpa, które dostępne są głównie w galeriach handlowych, a także w sklepie internetowym Tołpa znajduje się pełna gama skutecznych kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała oraz do włosów, kosmetyki specjalistyczne, a także suplementy diety.

 

Dla kupujących dostępne są liczne okazje – na stronie i w sklepach prowadzone są wyprzedaże, dostępne są zniżki dla klientów, na pierwsze zakupy online można otrzymać kupon rabatowy. W niskiej cenie można zamówić też próbki produktów. Na stronie Tołpa można znaleźć poradnik oraz skorzystać z e-dermokonsultacji, aby dopasować do swojej cery najlepsze kosmetyki.

http://tolpa.pl/kosmetyki