UPC - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

UPC

UPC zapewnia swoim klientom najlepszą rozrywkę, będąc jednym z czołowych dostawców usług kablowych – telewizję, szerokopasmowy Internet, a także telefonię zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla biznesowych. Z sieci UPC korzysta obecnie ponad 1,5 miliona gospodarstw domowych. Firma dba o to, aby jej oferta była konkurencyjna – to okazja, aby bez przepłacania skorzystać z usług a wysokim poziomie, w tym najszybszego w Polsce Internetu.
 
Oferta UPC to telewizja kablowa z kilkuset kanałami do dyspozycji, w tym w najwyższej jakości HD, Internet stacjonarny oraz telefonia stacjonarna. Usługi dostępne są w atrakcyjnych pakietach, które można dopasować do swoich potrzeb. Pakiety usług dobierane są też indywidualnie do życzeń klientów.
 
Nowi i stali klienci UPC otrzymują korzystne rabaty na usługi. Dzięki nim za profesjonalne usługi nie trzeba płacić dużo. Obecne promocje są prezentowane na stronie internetowej upc.pl. Usługi można zamówić internetowo lub u partnerów UPC na terenie całej Polski.

http://www.upc.pl/