VECTRA (telewizja) - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

VECTRA (telewizja)

VECTRA to firma specjalizująca się w świadczeniu usług telekomunikacyjnych w Polsce. Pod względem liczby abonentów to trzecia firma w Polsce, którą wybrało ponad 900 000 osób. Działa w 199 miastach i posiada 102 Biura Obsługi Klienta. Na stronie internetowej VECTRA można zapoznać się z aktualnymi obniżkami oraz promocjami na usługi telekomunikacyjne.

 

Oferta VECTRA włącza w szczególności telewizję kablową – cyfrową i analogową, w tym zapewnia dostęp do programów w jakości HD i 3D, szerokopasmowy dostęp do Internetu – Internet kablowy oraz mobilny, a także telefonię stacjonarną wykorzystującą technologię cyfrową. Usługi dostępne są także w pakietach zapewniających atrakcyjne zniżki, co pozwala na stworzenie oferty dopasowanie indywidualnie do swoich potrzeb.

 

VECTRA zapewnia swoim klientom pełną obsługę. Korzystne ceny oraz szeroka gama usług powodują, że VECTRA stale zyskuje nowych abonentów. Z bieżącymi promocjami można zapoznać się już teraz na stronie internetowej, w salonach sprzedażowych oraz na infolinii.

http://www.vectra.pl/