Viagogo - kupony, kody rabatowe

0 kuponów

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Store RSS

Viagogo

Serwis internetowy Viagogo to internetowe targowisko biletów zrzeszające klientów z całego świata. Posiada własne witryny w ponad 50 krajach. Umożliwia wygodną wymianę, sprzedaż i zakup biletów na różnego rodzaju imprezy, między innymi sportowe, rozrywkowe i kulturalne, także wtedy, gdy nie są one już w regularnej sprzedaży.

 

W serwisie Viagogo można znaleźć bilety na koncerty, festiwale muzyczne, bilety do teatrów, bilety na imprezy sportowe – piłka nożna, siatkówka, boks, Formuła 1, tenis. Jako że są to bilety na imprezy w Europie oraz krajach pozostałych kontynentów, Viagogo jest jedynym w swoim rodzaju miejscem, w które można się w nie zaopatrzyć. Często bilety można zakupić także jako okazje w promocyjnych cenach niższych niż nominalne.

 

Serwis Viagogo udziela gwarancji na każdą transakcję, monitorując je oraz dostarczając bilety poprzez firmy kurierskie, dlatego kupujący ma pewność, że otrzyma bilet we właściwym czasie. Z kolei sprzedawcy mają pewność, że otrzymają pieniądze za sprzedane bilety.

http://www.viagogo.pl/