Vision Express - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Vision Express

Vision Express – Super Optyk to jedna z najpopularniejszych sieci optycznych w Polsce. Oferuje szeroki wybór oprawek i szkieł, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych i akcesoriów w przystępnych cenach i z licznymi obniżkami i promocjami dla klientów. Obecnie Vision Express posiada ponad 160 salonów na terenie całej Polski, a także prowadzi własny sklep internetowy.

 

W salonach Vision Express klienci mogą skorzystać z profesjonalnej opieki – na miejscu poddać się badaniu wzroku oraz dopasować odpowiednie oprawki i szkła korygujące lub soczewki. Na wizytę u specjalisty można umówić się także przez Internet. Optyk Vision Express oferuje zarówno niedrogie, jak i markowe oprawki producentów z całego świata między innymi Hugo Boss, Burberry, Fossil, Tommy Hilfiger, Tom Ford, Prada, Ray Ban.

 

Ceny w salonach i sklepie internetowym Vision Express są zawsze utrzymane na atrakcyjnym poziomie. Na klientów czekają także promocje, bony obniżające ceny oraz kody rabatowe. Salony oferują także usługi dodatkowe, w tym czyszczenie okularów, naprawy, pomoc stylisty w doborze oprawek.

https://www.visionexpress.pl/