Vivus.pl - kupony, kody rabatowe

5 kuponów

– 500 zł na wakacje!

Do każdej pożyczki bon wakacyjny o wartości 500 zł do Fly.pl za darmo!... więcej ››

działa 100%

Archiwalny!

Reklama
Reklama

dzisiaj

Promocja!

Pożycz za darmo!... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Archiwalny!

Sprawdź!

Wygraj TV, tablet lub 300 zł! Mamy 113 nagród do rozdania!... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Archiwalny!

Pierwsza pożyczka za 0 zł

Pierwsza pożyczka za 0 zł. Sprawdź!... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Archiwalny!

Darmowa dostawa

DARMOWA DOSTAWA na wybrane produkty Karcher!... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Archiwalny!

Store RSS

Vivus.pl

Vivus.pl to szybkie pożyczki pozabankowe udzielane całkowicie przez Internet. Serwis należy do międzynarodowej grupy 4finance Group, która działa w wielu krajach Europy. Dzięki Vivus pieniądze na koncie można mieć już w kilkanaście minut i wydać je na dowolnie wybrany przez siebie cel. Wszystkie formalności związane z pożyczką załatwia się online.

 

Vivus posiada atrakcyjną ofertę dla nowych klientów – to okazja na zaciągnięcie darmowej pożyczki. Dla klientów stałych dostępne są wyższe kwoty pożyczki. Vivus oferuje chwilówki, dlatego pożyczki należy spłacać w termiach do 60 dni, ale istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty. W celu sprawdzenia kosztów pożyczek wystarczy tylko skorzystać ze znajdującego się na stronie Vivus.pl kalkulatora. Atrakcyjne warunki udzielania pożyczek powodują, że są one dostępne także dla osób, które otrzymały odmowę w bankach.

 

Vivus.pl pozwala na uzyskanie atrakcyjnego oprocentowania i oferuje dodatkowe rabaty, między innymi w ramach programu lojalnościowego poprzez polecenie pożyczek znajomym.

https://www.vivus.pl/