X-kom.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

x-kom.pl

Firma X-KOM od lat specjalizuje się w sprzedaży laptopów i oferuje swoim klientom dostęp do sprzętu markowego, oryginalnego i w przystępnych cenach. Głównym celem firmy jest satysfakcja klientów, dlatego codziennie czekają na nich nowe promocje, a kompetentni sprzedawcy zawsze są w stanie pomóc w doborze dobrego sprzętu. Zakupy można zrobić w sklepie internetowym x-kom.pl oraz w salonach stacjonarnych firmy, które znajdują się w największych miastach Polski. 

 

W asortymencie sklepu online x-kom.pl oraz sklepów stacjonarnych znaleźć można pełną gamę laptopów uznanych, ultrabooków, urządzeń mobilnych takich jak tablety, smartfony, czytniki książek, także sprzęt fotograficzny, nawigacje, konsole, podzespoły komputerowe i akcesoria. 

 

Dla klientów X-KOM przygotowuje stale ciekawe okazje, między innymi promocję Gorący Strzał, która pozwala na zakup produktów w obniżonych cenach w danym dniu, także dostępne są zniżki cykliczne, do zakupów dodawane są gratisy, otrzymać można kupon rabatowy jako stały lub nowy klient. Firma zapewnia przy tym dostęp do serwisu, oferuje leasing i raty.

http://www.x-kom.pl/