Znak PL - kupony, kody rabatowe

4 kupony

-50%

Ponad 300 tytulów nawet 50% taniej! Sprawdź na Znak.com.pl! Promocja do wyczerpania zapasów.... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Archiwalny!

Reklama
Reklama

dzisiaj

Darmowa dostawa

Dzień Darmowej Dostawy w Znak.com.pl! Czekamy na Twoje zamówienie !... więcej ››

działa 100%

Archiwalny!

-60%

300 tytułów do 60% taniej na Znak.com.pl! Sprawdź! Oferta wazna tylko dla pierwszych 100 osób.... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Archiwalny!

-35%

Wybrane tytuły nawet 35% taniej na Znak.com.pl! Sprawdź... więcej ››

Kategoria:

działa 100%

Archiwalny!

Store RSS

Znak PL

Znak, dokładniej Społeczny Instytut Wydawniczy Znak to jedna z większych instytucji wydawniczych działających w Polsce, która ma swoją siedzibę w Krakowie. Działa od 1959 roku. Na stronie internetowej znak.com.pl można zapoznać się z aktualnymi pozycjami, zapowiedziami i promocjami, a także zakupić je wygodnie z wysyłką wprost pod wskazany adres.

 

Wydawnictwo specjalizuje się w publikacji dzieł polskich i zagranicznych autorów – to między innymi poezja, proza i esej, literatura non-fiction i naukowa, filozoficzna i religijna, literatura dziecięca. Na stronie wydawnictwa zakupić można ponadto miesięcznik Znak i ciekawe artykuły doskonałe na upominki poza samymi książkami.

 

W sklepie wydawnictwa Znak na klientów stale czekają promocje, za sprawą których za pozycje można zapłacić mniej niż w innych księgarniach stacjonarnych i internetowych. Organizowane są także wyprzedaże, dostępne są zniżki na zakupy, w tym kody rabatowe na zamówienia w sklepie internetowym, które otrzymują subskrybenci newslettera.

http://www.znak.com.pl/