Zooplus.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Zooplus.pl

Zooplus.pl największy internetowy sklep zoologiczny w Europie, który oferuje każdemu ze swoich klientów dostęp do wysokiej jakości produktów uznanych marek. Firma Zooplus działa od 1999 roku w Niemczech, na polski rynek wkroczyła w roku 2007. Teraz dostarcza paczki do 24 krajów, a od momentu założenia obsłużyła już ponad 6 milionów klientów, wysyłając co nich przeszło 30 milionów paczek. Zakupy w Zooplus.pl to zawsze okazje – z nimi za markowe produkty można zapłacić jeszcze mniej!

 

Oferta Zooplus.pl to w szczególności artykuły dla kotów i psów, a także dla małych zwierząt, ptaków, również dla akwarystów. To tu zakupić można karmy suche i mokre, legowiska, transportery, żwirki i kuwety, suplementy diety, zabawki, smycze i wiele innych artykułów. Razem to przeszło 8 000 produktów dostępnych od ręki i z szybką wysyłką pod wskazany adres.

 

Klienci Zooplus.pl doceniają sklep za wspaniałe zniżki oraz programy lojalnościowe, dzięki którym niemalże za każde zamówienie można zapłacić mniej. Wysyłane są regularnie kody rabatowe, do produktów dodawane są gratisy, prowadzone są promocje.

http://www.zooplus.pl/