5.10.15 - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 1

EKSTRA -10% z kodem!

31 marca 2023

Kategoria:

czy działa? 100%

Screenshot sklepu

5.10.15

W sklepach 5.10.15 czeka odzież dla dzieci na każdą okazję. Firma zapewnia dostęp do modnej, wygodnej odzieży wykonanej z bezpiecznych materiałów we wzorach, które mogą spodobać się każdemu maluchowi. 5.10.15 to marka dostępna od ponad 20 lat, stale poszerzająca swoją ofertę i skupiona na potrzebach swoich klientów. Zaprasza do salonów sprzedaży w centrach handlowych na terenie całej Polski oraz do swojego sklepu internetowego dostępnego po adresem 51015kids.eu.

 

W ofercie firmy 5.10.15 na klientów czeka odzież dla niemowląt, a także chłopców i dziewczynek do wieku 12 lat – spodnie, bluzy, sukienki, koszulki, body, kurtki i wiele innych modeli na wszystkie pory roku. Firma stale dba o to, aby podążać za najnowszymi trendami, ale w jej asortymencie znajdują się także produkty o klasycznym i lubianym od lat wzornictwie.

 

Sklepy stacjonarne i sklep internetowy proponują liczne atrakcje. Przy zakupach online można uzyskać zniżki, darmową przesyłkę, kupony rabatowe, aby za zakupy płacić jeszcze mniej. Prowadzone są także sezonowe wyprzedaże i atrakcyjne obniżki cen na poszczególne produkty.

https://www.51015kids.eu/