Avans.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Avans.pl

Avans to jedna z większych sieci sklepów oferujących RTV, AGD i multimedia – posiada przeszło 250 sklepów stacjonarnych, a także własny sklep internetowy dostępny pod adresem Avans.pl. Firma kładzie nacisk na najwyższą jakość usług, przez co została uhonorowana „Laurem Konsumenta” – Grand Prix oraz złotym godłem „Konsumenckiego Lidera Jakości”.

 

W ofercie Avans znaleźć można komputery i tablety, telewizory i sprzęt RTV, AGD wolnostojące i do zabudowy, drobne AGD, konsole i gry komputerowe, telefony i GPS, aparaty fotograficzne, kamery. Produkty można zamówić w Internecie wprost pod wyznaczony adres lub też do sklepu i odebrać je w nim osobiście. 

 

Avans zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiego asortymentu w bardzo atrakcyjnych cenach, kładąc nacisk na najnowsze technologie i sprawdzone marki. Każdy klient może liczyć na atrakcyjne okazje, profesjonalne doradztwo oraz gamę usług dodatkowych. Firma oferuje też kupony rabatowe i ciekawe promocje. Z obniżkami można zapoznać się w wydawanej cyklicznie gazetce reklamowej.

https://www.avans.pl