Chocolissimo - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 1

Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia 2022

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka... więcej ››

Kategoria:

czy działa? 100%

Screenshot sklepu

Chocolissimo

Marka Chocolissimo to szeroki wybór wyśmienitych produktów czekoladowych w jakości premium. W ofercie Chocolissimo znajduje się pełna gama pomysłowych produktów wykonanych z czekolad, które są w stanie zaspokoić każdego miłośnika tego specjału. W Polsce Chocolissimo działa od 2004 roku. Czekolady zamawiać można za pośrednictwem sklepu internetowego chocolissimo.pl lub też w wybranych sklepach stacjonarnych.

 

W ofercie Chocolissimo znajdują się wyśmienite czekolady, praliny, a także produkty personalizowane, czekoladowe figurki. To między innymi czekoladowy telegram, elegancko pakowane czekoladki, pianki, orzechy w czekoladzie, czekolady z różnych stron świata. Produkty Chocolissimo doskonale nadają się na słodki upominek, zarówno dla bliskiej osoby, jak i jako prezent biznesowy. Stylowe opakowania powodują, że produkty Chocolissimo nie wymagają dodatkowej dekoracji.

 

Chocolissimo to wiele okazji – czekolady można kupować z zachęcającymi zniżkami, także organizowane są promocje, aby za słodkości zapłacić jeszcze mniej. Zamówienia realizowane są błyskawicznie na terenie całej Polski.

https://chocolissimo.pl/