Matras.pl - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 0

Brak kuponów, sprawdź promocje innych marek w tej kategorii.

Screenshot sklepu

Matras.pl

Matras to lider w sprzedaży książek na polskim rynku. Posiada własne księgarnie w miastach w całym kraju, gdzie oferuje stale kilkaset tysięcy tytułów książek autorów z całego świata. Oferta sieci Matras jest skierowana do czytelników o zróżnicowanych zainteresowaniach – to zarówno bestsellery i nowości, jak i publikacje niszowe. Na terenie Polski Matras posiada ponad 170 księgarni, a także udostępnia swoim klientom sklep internetowy Matras.pl, w którym można zamawiać książki bezpośrednio do domu.

 

W ofercie księgarni Matras znajdują się książki dla dzieci i młodzieży, podręczniki, literatura piękna, fantastyka, reportaże, książki podróżnicze czy poradnikowe i wiele innych. Zakupić można również artykuły szkolne, audiobooki, filmy, muzykę, kalendarze i zabawki.

 

W księgarniach stacjonarnych i sklepie internetowym Matras.pl na klientów czekają liczne promocje. To przede wszystkim cykliczne obniżki cen w ramach różnych akcji. Kupujący mogą wybrać dogodny sposób zapłaty i dostawy produktów. W razie pytań dostępny jest telefoniczne BOK.

https://www.matras.pl/