T-mobile - promocje, kupony i kody rabatowe

Razem: 1

Telefony taniej nawet do 440 zł w T-mobile

T-mobile obniża ceny telefonów dla przedłużających umowy, dowiedz się więcej i sprawdź najlepsze oferty Samsung Galaxy Grand Prime  taniej o 190 złHuawei Ascend G620s z szybką transmisją danych LTE t... więcej ››

Kategoria:

Tagi: ,

czy działa? 50%
Screenshot sklepu

T-mobile

T-mobile, T-Mobile Polska, w przeszłości Era, to jedna z czołowych w Polsce sieci telefony komórkowej. W swojej ofercie sieć posiada pełną gamę usług dla klientów indywidualnych oraz dla firm, w tym dla nowych i przechodzących do niej abonentów. T-Mobile Polska stale idzie z duchem czasu i stale prezentuje nowe telefony i smartfony, zapewniając swoim klientom stale przystępne ceny.

 

W ofercie T-Mobile znajdują się usługi świadczone w ramach abonamentu, usługi mix, a także na kartę. To również usługi telefonii stacjonarnej, Internetu domowego i mobilnego. Pełna paleta usług pozwala klientom na ich dobór indywidualnie do swoich potrzeb w ramach określonego budżetu.

 

Na klientów T-Mobile Polska czekają okazje, za sprawą których za korzystanie z telefonu – dzwonienie, pisanie SMS-ów i używanie Internetu, a także z innych urządzeń, można płacić jeszcze mniej. Operator organizuje regularne promocje, oferuje rabaty i gwarantuje wysoką jakość obsługi. Z obecną oferta można zapoznać się na stronie internetowej firmy.

https://www.t-mobile.pl/